Poprzedni temat «» Następny temat
John Rambo (2008)
Autor Wiadomość
bruder11 

Wysłany: 2008-01-20, 12:48   John Rambo (2008)

---------------------------------------------------------

O filmie

Kolejna część filmu o Johnie Rambo z Sylvestrem Stallone w roli głównej. Tym razem wydarzenia będą miały miejsce w Birmie w stanie Karen, gdzie John Rambo będzie chronić chrześcijańskich misjonarzy przed sadystycznymi żołnierzami z Birmy. Rambo zbiera grupę najemnych żołnierzy, by uratować misjonarzy.

Obsada

reżyseria-
Sylvester Stallone

scenariusz-
Jeb Stuart
David Morrell
Sylvester Stallone
T.J. Scott

aktorzy-
Sylvester Stallone:John J. Rambo

---------------------------------------------------------

Oj będzie się działo,czekam na ten film bo Stallone jest jak wino.....
Maci tu trailer-normalnie powala http://stallone.pl/

waldirama 
Staff Weteran

Wysłany: 2008-01-20, 17:35   

Muszę stwierdzić,że zapowiada się ciekawie,nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na kolejne przygody Rambo :super:

istarion 
Serialomaniak

Wysłany: 2008-01-23, 14:46   

Inny powrót Stallona Rocky nie przypadł mi zabardzo do gustu może rambo bardziej mi się spodoba

Kal-el

Wysłany: 2008-01-23, 15:00   

Ja także oczeukuję tego filmu, Zobaczymy jak Stallone wypadnie w tym filmie czy nam sie spodoba

istarion 
Serialomaniak

Wysłany: 2008-01-25, 19:59   

Właśnie można oglądnąć jest do ściągnięcia wersja Rambo IV 2008CAMRip

Kaszubski 

Ulubiony film: Skazani na Shawshank (1994)

Wysłany: 2008-01-25, 20:01   

No ja również jestem ciekawy, Sylvester Stallone wspaniały aktor mam nadzieje że pokaże to i w tym filmie :D
Czekamy z niecierpliwością :)

Dzięki za cynk istarion ;)

Goran69 

Wysłany: 2008-01-28, 15:04   

W Rockym mnie pozytywnie zaskoczył, ale czy uda mu się mnie przekonać do "Rambo"? Zobaczymy :)

sonyPL 
FilmoManiak

Wysłany: 2008-01-31, 18:00   

z tego co widziałem w zwiastunie film zapowiada się Ciekawie :) Stalowy moze rezyserem powinien zostać bo jego ostatni film b. mi się spodobał. Jednak czy sprawdził by się w innym gatunku filmu niz rocky albo rambo xD :) zobaczymy :super:

Dedek 
--> 23 <--

Wysłany: 2008-03-07, 15:24   

Ide sobie dzis na WKU. Siadam w poczekalni, patrze na sciane, a tu plazam z dvd! Mysle sobie woo, pewnie bede nas katowali zwiastunami filmow albo jakims starym badziewiem. ;) A tu ciach! Koleszka wlaczyl jakas liste a tu: John Rambo (dzis premiera w Polsce :D ), AVP2, I am Legend itp... ;) W kazdym badz razie przejdzmy do sedna. Puscili nam wlasnie Rambo. Z kumplem sie usmialem ladnie. Moim zdaniem film jest... slaby, nawet bardzo. Nie polecam.
Opis filmu: ciagle strzelaja, ciagle ktos ginie. Rambo dostaje - zyje, istny Robo Cop!

P.S.Ubaw mialem po pachy, ze straznika miejskiego, ktory nas pilnowal w tej poczekalni. ;) Bardzo przezywal to co sie dzialo na ekranie ^^ a gdy Rambo wracal do domu byl zrelaksowany i dumny. :P

pawel666m 

Wysłany: 2008-03-21, 10:50   

Film godny polecenia jak dla mnie jest to jedna z najlepszych części tego filmu twórcy na prawdę się postarali 9/10 :ok: :ok:

paweuu 

Wysłany: 2008-03-21, 22:04   

No mi to sam tytuł nie przypadł, bo nigdy nie przepadałem za przygodami RAMBA :lol:

pawel666m 

Wysłany: 2008-03-21, 22:15   

jeden z najlepszych filmów akcji nie wiem dlaczego nie przypadł ci do gustu paweuu mówi się trudno pozdro :nonono:

Crazyol
Wojenny Maniak :D

Wysłany: 2008-06-09, 06:07   

Powiem tak. Jestem mile zaskoczony. Muszę sobie teraz przypomnieć poprzednie część przygód Johna Rambo bo nie za dobrze je pamiętam. Ale jeśli chodzi o czwartą część to bardzo mi się podobało.
Z początku jak zobaczyłem grę Stallona trochę się przestraszyłem, ale na szczęście z minuty na minutę film i jego gra stawały się lepsze.
Świetne efekty i brutalne sceny, w świetny sposób ukazują to co dzieje się na Birmie. Jest to według mnie kolejny film nawiązujący do polityki ;)
9/10

Kaszubski 

Ulubiony film: Skazani na Shawshank (1994)

Wysłany: 2008-06-22, 19:29   

Sieka, sieka i jeszcze raz sieka :D
No ale jak to w Rambo bywa, tak już musi być :)
A co do czwartej części przygód Johnego, mogę śmiało polecić wszystkim którym podobały się poprzednie części :)
Trzyma poziom, w końcu Sylvester Stallone :cwaniak:
5/6

gramac

Wysłany: 2008-07-06, 19:50   

Ktos wczesniej pisal ze sie niezle usmial. Moim zdaniem nagrano ten film dla ludzi ktorzy maja dosc beznadziejnych filmow w ktorych cala akcja polega na probach rozwiklania jakiejs intrygi... Goraco polecam ten film jak to okreslil moj kolega "film z najwieksza iloscia latajacego ludzkiego miesa jaki dotad nagrali" :D Moim zdaniem chwilka wytchnienia dla ludzi od ktorych producenci filmow wymagaja intensywnego myslenia, tutaj mamy Rambo i wszystko jasne ;)

Odpowiedz do tematu